Náplň práce: Za co odpovídá správce školy

instagram viewer

Popis práce správce bude vždy něco, v závislosti na typu školy, ve které najde zaměstnání dopadnout jinak, existují základní požadavky a obecné oblasti odpovědnosti, které platí pro každého Přihlašte se školního učitele.

Správce mimo jiné odpovídá za čistotu tříd.
Správce mimo jiné odpovídá za čistotu tříd. © Manfred_Jahreis / Pixelio

Podle popisu práce není správce školy zodpovědný pouze za opravy

  • Podle popisu práce nemusí správce školy provádět všechny opravy, které se ve škole vyskytují, provádí práci sám; je zodpovědný za sledování prací prováděných externími společnostmi a jejich konečné přijetí Práce. I když naléhavě potřebujete výuční list v oboru jako základní požadavek pro nábor školního školníka to nemusí znamenat, že jste neustále pověřeni údržbou, kromě drobných oprav vůle.
  • Jako správce školy jste třetí osobou ve škole s domácími právy. Jakmile ředitel a jeho zástupce již nejsou v prostorách školy, jste vy Oprávněn vydávat pokyny a může kdokoli, kdo by mohl narušit provoz školy, školy a areálu odkazovat.
  • Podle obecného popisu práce školníka ve škole jste povinni to udělat každý, kdo umístěný v prostorách školy a v samotné budově, požádat je, aby dodržovali domácí řád držet. Dotyčné osoby můžete přimět k odstranění nečistot ze školního areálu a školní budovy. Tato moc nevylučuje ani fakultu.
  • Po běžném provozu školy zajistíte, aby měli úklidoví pracovníci volný přístup do budovy stejně jako jednotlivé třídy, společenské místnosti a toalety, aby mohly vykonávat svou práci umět. Jakmile jsou práce dokončeny, jste povinni zkontrolovat, zda je vše ve stavu smluvně dohodnutém s úklidovou společností.
  • V zimě je vaší povinností věnovat zvláštní pozornost tomu, aby byly prostory školy ve stavu, který je bezpečný pro všechny. To znamená, že musíte v zimě vyčistit školní dvůr od ledu a sněhu.
  • Výdělky správce - stojí za to vědět o aktivitě a platu

    Jednou z mnoha profesí, které se vyznačují všestranností, je ...

Jak zvládnout běžný pracovní den jako vedoucí zařízení ve škole

  • Ještě než do školních prostor vstoupí první učitelé nebo studenti, zařiďte si vstupní prostor a Učitelské pokoje jsou osvětleny a odemknuty vstupní dveře, takže se zejména učitelé připravují v učitelské místnosti dlouho před začátkem hodiny umět.
  • Z bezpečnostních důvodů v mnoha školách, jakmile v nich nikdo není, správce příslušné vzdělávací instituce vyjme nebo odstraní pojistky. nakloněna tak, aby již žádná místnost nebyla zásobována elektrickou energií. To je nyní třeba obrátit, aby všechny učebny byly před začátkem výuky opět zásobeny potřebnou energií.
  • Během vyučovací hodiny máte nyní jako zodpovědný školní správce čas pravidelná údržba v různých oblastech, jako je topný systém, provést. Nyní máte také čas starat se o administrativní práce, žádat o veškeré potřebné nástroje nebo vybavení, Získejte ceny nadcházejících oprav a informujte vedení školy o výsledcích vašeho výzkumu.
  • Po skončení školy máte každodenní odpovědnost za to, že zajistíte, aby škola a vše, co k tomu patří Budovy a pokoje v hygienicky dokonalém stavu opět na začátku nového třídního dne je umístěn. Jste oprávněni vydávat pokyny společnostem nebo jejich zaměstnanci a měli by také zasáhnout, pokud existují nějaké stížnosti.
  • Denní kontrola tříd má několik důvodů. Tímto způsobem zkontrolujete čistotu tříd, zavřete otevřená okna a v případě potřeby se o věci postaráte Vypněte topné termostaty a vyhněte se lidem, kteří by jinak byli ve škole uvězněni bylo by.
  • Nakloněním bezpečnostního spínače a zavřením posledních vchodů končí pracovní den školníka ve škole - což nutně neznamená, že žádný Další písemná práce může být nevyřízená, protože součástí popisu práce je také vedení soupisů pracovních materiálů a nástrojů Domovník.

Pokud tato práce nepředstavuje žádné zásadní problémy, splníte základní požadavky pro tuto profesi.

Jak nápomocný je pro vás tento článek?

click fraud protection